Vasilj spasio Zmajeve: BiH remizirala bez golova u Budimpešti

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je sa Mađarskom u Budimpešti, odigravši 0:0.

Prvo poluvrijeme pripalo je Mađarima, a Nikola Vasilj je sa četiri odbrane spasio Zmajeve, iako se mora reći da domaći nisu imali stopostotne prilike.

U nastavku, Zmajevi su prvi šut prema golu uputili tek u 66. minuti, kada je pokušao kapiten Edin Džeko.

Tri minute poslije uslijedio je i drugi šut ka golu, ali ni Ermin Bičakčić nije bio precizan.

Barbarez je u 77. minuti u igru uveo Esmira Bajraktarevića umjesto večeras indisponiranog Ermedina Demirovića.

U 89. minuti viđena je najbolja prilika na utakmici.

Adam je šutirao neometan, sa pet metara glavom, ali je Vasilj i ovo skinuo, pa sasvim sigurno nosi epitet igrača utakmice.

Sve u svemu, prilično bolje izdanje Zmajeva, koji su večeras prekinuli niz od šest uzastopnih poraza.